Introductie

Voor onze eindklant zijn wij op zoek naar een Python programmeur voor 24 uur per week.

Organisatie

Samen gaan we voor veilig, voldoende en schoon water. Voor ons, maar ook voor onze achterkleinkinderen. Samenwerken, kritisch zijn en blijven innoveren zijn daarom belangrijk. We zien onszelf als pionier en groeifabriek voor talent. Het bruist hier van de vernieuwende ideeën. We werken eraan om een plek te zijn waar iedereen zich thuis voelt. We zijn ons ervan bewust dat hierin altijd verbetering mogelijk is. Met jouw ideeën, levenslessen en expertise maak jij het verschil. We kijken ernaar uit om je te ontmoeten!

Functie

In deze functie ben je werkzaam in een tweetal trajecten binnen het dataplatformteam.

1 – Dataplatform data ingestion en processing
Onze eindklant ontwikkelt een data platform binnen Azure Fabric. Voor de data ingestion maken we gebruik van met Python FastAPI ontwikkelde API’s die draaien in een Azure Kubernetes Docker container (bronAPI). Elke databron die we op het dataplatform aansluiten heeft een eigen bronAPI, waarin het maatwerk voor die specifieke bron is opgenomen. In het dataplatform kan dan, door middel van Fabric Notebooks, op een uniforme wijze de data uit alle bronnen worden ingelezen.
We willen een versnelling uitvoeren in het aansluiten van bronnen en zijn daarom op zoek naar een ervaren Python programmeur.

2 – Ontwikkelaar datavalidatie
Onze hydrologische meetnetten voorzien ons van tijdreeksen van belangrijke gegevens in ons watersysteem, zoals waterstanden, stroomsnelheid, maar ook de stijghoogte van het grondwater en het percentage bodemvocht. Het is belangrijk dat de kwaliteit van de meetreeksen voldoende is, want deze reeksen zijn de basis voor besluiten, adviezen en ontwerpen. Er ligt een plan klaar om op een robuuste wijze een nieuwe validatieroutine te implementeren in ons dataplatform. Deel van dit plan is het goed aansluiten van brondata, het implementeren van automatische validatieregels, zorgen dat er een gebruiksvriendelijke manier is om de automatische validatie te controleren, en het juist ontsluiten van de gevalideerde meetreeksen.
De ontwikkelaar zal de benodigde routines en visualisaties ontwikkelen in Python, het meeste in Fabric Notebooks

Functie-eisen

  • Python, specifiek o.a.:
    –  FastAPI
    –  omgaan met bevragen van API’s (requests module)
    –  Pydantic
    –  Pandas
    –  Pyspark
  • Ervaring in het verwerken van date met ETL-technieken.
  • Kennis van het werken met Notebooks binnen Fabric (of bv Azure Synapse of Databricks).
  • Kennis/ervaring van diverse Azure-componenten, runbooks, containers en Azure DevOps pipelines.

Competenties:

  • Het is belangrijk dat je goed kunt samenwerken met de ontwikkelaars van het waterschap en actief deelt wat je maakt.
  • Je bent ook communicatief vaardig om samen met de eindgebruikers van de (mede) door jou ontwikkelde validatietooling tot een goed product te komen.

We hebben wel graag dat je minimaal één vaste kantoordag hebt op onze locatie in ’s-Hertogenbosch.

Aanbod

Gewenste startdatum: 16 juni 2025
Initiële einddatum: 12 december 2025
Optie op verlenging: ja
Aantal uur per week: 24
Reageren voor: 4 juni 08:00u

 

Inlichtingen

Jolien Smits 06-39533113
jsmits@bergler.nl

Sollicitatie

Jolien Smits 06-39533113
jsmits@bergler.nl