Vacature Projectleider Datawarehouse – JM20101215-4
Vacature geplaatst op: 15-12-2010
Bergler is voor haar eindklant op zoek naar kandidaten die voldoen aan onderstaand profiel:
Functie: Senior Projectleider Datawarehouse – JM20101215-4
Opdrachtomschrijving:
Ervaren projectleider in datawarehouse en data kwaliteits/master data management projecten.
Binnen het domein CIS voor het subdomein Data Quality & Delivery (DQD) gaat een onderzoek/project starten vwb toekomst AV2.
Functie-eisen:
Business Knowledge
Kennis van Finance is een must. Kennis van data kwaliteit en IBM is een pre.
Ervaring met vervanging van systemen incl. bijbehorende dynamiek is een grote pre.
Technical Skills / Hard skills
Kennis van datawarehouse systemen en de achterliggende architectuur is een must.
Kennis van BDWM, DB2, Powercenter is een pre.
Startdatum:
dinsdag 1 februari 2011
Verwachte duur:
6 maanden, met een optie op verlenging.
Fulltime/Parttime:
Fulltime.
Locatie:
Regio Amsterdam.
- Bij een aantal van onze eindklanten is een pre-EMPLOYMENTSCREENING een verplichting. Indien de kandidaat door Bergler wordt aangeboden, dan zal er een pre-employmentscreening plaats vinden. Het gaat hier bij o.a. om een zgn. VOG- en BKR-verklaring die door de kandidaat zelf aangevraagd dienen te worden bij de betreffende
instanties. Deze (actuele) verklaringen dienen tijdig in het bezit van Bergler te zijn.
- Bij de reactie zien wij graag een motivatie voor deze functie, geboortedatum, woonplaats en tarief.
- Mocht het zijn dat wij niet binnen 5 werkdagen op uw reactie reageren, dan kunt ervan uit gaan dat u niet geselecteerd bent en niet wordt aangeboden.
- Indien wij u als kandidaat selecteren zullen wij altijd eerst contact opnemen alvorens u als kandidaat aan te bieden.
- Op deze aanvraag zijn de inkoopvoorwaarden van Bergler van toepassing.
- Het is onnodig te reageren indien NIET wordt voldaan aan de gestelde criteria.
Wilt u reageren? Maak dan gebruik van ons inschrijfformulier. Vergeet niet een recent CV mee te sturen!
terug