Bergler is voor haar eindklant op zoek naar kandidaten die voldoen aan onderstaand profiel:
Functie: Proces Specialist – JM20110531
Opdrachtomschrijving:
Het verzorgen van de vertaling naar acties voor specifieke klanten m.b.t. rationalisatie, harmonisatie en communicatie in het programma klantmigratie. verantwoordlijkheid voor extern aangeleverde bestanden. Bij aanvang van een actie moeten de bestanden duidelijk gedefinieerd worden en indien deze bestanden niet afdoende zijn moet de proces specialist de beslissing nemen deze bestanden zelf te verrijken danwel terug te sturen. Het systematisch ontwikkelen en onderhouden van een Actie Database proces om gegevens op individueel niveau vast te houden. Om vervolgens uit deze database informatie te kunnen vergaren voor het progamma.
Het ontwerpen van interne (tijdelijke) applicaties voor de interne afdelingen die als tool gebruikt kunnen worden bij de acties
Het beschrijven van de Databases en het documenteren van de te nemen stappen binnen het project. Hoe is de informatie opgebouwd, waar staat de informatie hoe dien je deze te gebruiken bij eventuele afwezigheid van een collega.
Functie-eisen:
Business knowledge
Informatievoorziening; het verzorgen van actielijsten en informatie voor de interne afdelingen en de Business Centres ter ondersteuning van het uitvoeren van acties binnen het programma. Vanuit de beschikbare interne Databases GA-Geld Administratie en verwante administaties zoals Treasury, Personeelszaken, etc) en externe Databases (Dun & Bradstreet, Reach, ABC, KvK, Internet, etc) en diverse programma’s die de uitvoer van gegevens inzichtelijk helpen te maken (Excel, SPSS, Access, etc).,
Technical Skills / Hard skills
Gevorderde kennis van MS Excel, met name draaitabellen
Gevorderde kennis van MSAccess, met betrekking tot het zelfstandig laden van txt bestanden in tabellen en het bouwen van query’s op die bestanden.
Gevorderde kennis van Excel en Access Macro’s
Startdatum:
Zo spoedig mogelijk.
Verwachte duur:
3 maanden, met een optie op verlenging.
Fulltime/Parttime:
Fulltime.
Locatie:
Regio Amstelveen.