Bergler ICT Bergler & CO Bergler IT Support Bergler Finance Bergler Online

Vacature Proces Specialist – JM20110531

Vacature geplaatst op: 31-05-2011
Deze aanvraag is reeds ingevuld, hier vindt u onze andere aanvragen.

Bergler is voor haar eindklant op zoek naar kandidaten die voldoen aan onderstaand profiel:

Functie: Proces Specialist – JM20110531

Opdrachtomschrijving:
Het verzorgen van de vertaling naar acties voor specifieke klanten m.b.t. rationalisatie, harmonisatie en communicatie in het programma klantmigratie. verantwoordlijkheid voor extern aangeleverde bestanden. Bij aanvang van een actie moeten de bestanden duidelijk gedefinieerd worden en indien deze bestanden niet afdoende zijn moet de proces specialist de beslissing nemen deze bestanden zelf te verrijken danwel terug te sturen. Het systematisch ontwikkelen en onderhouden van een Actie Database proces om gegevens op individueel niveau vast te houden. Om vervolgens uit deze database informatie te kunnen vergaren voor het progamma.
Het ontwerpen van interne (tijdelijke) applicaties voor de interne afdelingen die als tool gebruikt kunnen worden bij de acties
Het beschrijven van de Databases en het documenteren van de te nemen stappen binnen het project. Hoe is de informatie opgebouwd, waar staat de informatie hoe dien je deze te gebruiken bij eventuele afwezigheid van een collega.

Functie-eisen:
Business knowledge
Informatievoorziening; het verzorgen van actielijsten en informatie voor de interne afdelingen en de Business Centres ter ondersteuning van het uitvoeren van acties binnen het programma. Vanuit de beschikbare interne Databases GA-Geld Administratie en verwante administaties zoals Treasury, Personeelszaken, etc) en externe Databases (Dun & Bradstreet, Reach, ABC, KvK, Internet, etc) en diverse programma’s die de uitvoer van gegevens inzichtelijk helpen te maken (Excel, SPSS, Access, etc).,

Technical Skills / Hard skills
Gevorderde kennis van MS Excel, met name draaitabellen
Gevorderde kennis van MSAccess, met betrekking tot het zelfstandig laden van txt bestanden in tabellen en het bouwen van query’s op die bestanden.
Gevorderde kennis van Excel en Access Macro’s

Startdatum:
Zo spoedig mogelijk.

Verwachte duur:
3 maanden, met een optie op verlenging.

Fulltime/Parttime:
Fulltime.

Locatie:
Regio Amstelveen.

  • Bij een aantal van onze eindklanten is een pre-EMPLOYMENTSCREENING een verplichting. Indien de kandidaat door Bergler wordt aangeboden, dan zal er een pre-employmentscreening plaats vinden. Het gaat hier bij o.a. om een zgn. VOG- en BKR-verklaring die door de kandidaat zelf aangevraagd dienen te worden bij de betreffende instanties. Deze (actuele) verklaringen dienen tijdig in het bezit van Bergler te zijn.
  • Bij de reactie zien wij graag een motivatie voor deze functie, geboortedatum, woonplaats en tarief.
  • Mocht het zijn dat wij niet binnen 5 werkdagen op uw reactie reageren, dan kunt ervan uit gaan dat u niet geselecteerd bent en niet wordt aangeboden.
  • Indien wij u als kandidaat selecteren zullen wij altijd eerst contact opnemen alvorens u als kandidaat aan te bieden.
  • Op deze aanvraag zijn de inkoopvoorwaarden van Bergler van toepassing.
  • Het is onnodig te reageren indien NIET wordt voldaan aan de gestelde criteria.

Wilt u reageren? Maak dan gebruik van ons inschrijfformulier. Vergeet niet een recent CV mee te sturen!

terug

T 076 - 572 02 00
F 076 - 571 35 33
E info@bergler.nl