Bergler ICT heeft een constante stroom van aanvragen, die we met onze eigen medewerkers en/of freelancers invullen, maar ook met professionals die voor de duur van het project bij ons op de pay-roll komen te staan.
Vele vormen van samenwerking zijn bij ons mogelijk.
Vacature Coordinator Migratieteam – RB20091207
Vacature geplaatst op: 09-12-2009 Opdrachtomschrijving:
Deze aanvraag richt zich op het selecteren van een Coördinator migratieteam.
Als Coördinator vervul je in het migratieteam een coördinerende rol. Het migratieteam is verantwoordelijk voor de migratie van de werkplekken en het leveren van de nazorg ná een migratie. Gedurende het gehele migratieproces assisteer je de teamleider en coördineer je de migratiewerkzaamheden op de werkvloer.
Naast je coördinerende rol zal je ook actief deelnemen in de uitvoering van de migratiewerkzaamheden. In teamverband worden deze werkzaamheden uitgevoerd.
Aangezien de mogelijkheid bestaat dat de werkzaamheden ook buiten kantoortijden (doordeweeks na 18:00u en in het weekend) zullen plaatsvinden, wordt er gerekend op je beschikbaarheid.
Het takenpakket van de Coördinator is als volgt:
- Assisteren van de teamleider in het migratieproces
- Coördineren van de migratiewerkzaamheden op de werkvloer
- Rapporteren voortgang migratiewerkzaamheden aan teamleider
- Uitvoeren migratiewerkzaamheden
- Nazorg leveren aan de gebruiker(s) ná een migratie
- Afvoeren oude systemen
Functie-eisen:
Een must is:
- junior coördinator skills; moet enige ervaring hebben opgedaan als coördinator
- Affiniteit met computers
- Kennis van Microsoft producten (MS Office 2007, Outlook 2007)
- Kennis van het operating system Windows XP
Een pré is:
- Bekend met SCCM 2007
- Bekend met applicatie virtualisatie (Softgrid/APP-V)
- Ervaring opgedaan in eerdere migratietrajecten
Persoonlijke eigenschappen:
- Flexibel; geen 9 tot 5 mentaliteit. Beschikbaar zijn buiten kantoortijden (doordeweeks na 18:00u en in het weekend).
- Klantvriendelijk
- Gemotiveerd en gedreven
- Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken
- Communicatief
- Representatieve uitstraling
- Stress bestendig.
Startdatum:
4 januari 2010
Verwachte duur:
31 december 2010, met optie op verlenging
Fulltime/Parttime:
Fulltime
Locatie:
Amsterdam
*** Deze aanvraag mag NIET op andere internet-sites worden gepubliceerd ***
- Bij een aantal van onze eindklanten is een pre-EMPLOYMENTSCREENING een verplichting. Indien de kandidaat door Bergler wordt aangeboden, dan zal er een pre-employmentscreening plaats vinden. Het gaat hier bij o.a. om een zgn. VOG- en BKR-verklaring die door de kandidaat zelf aangevraagd dienen te worden bij de betreffende
instanties. Deze (actuele) verklaringen dienen tijdig in het bezit van Bergler te zijn.
- Bij de reactie zien wij graag een motivatie voor deze functie, geboortedatum, woonplaats en tarief.
- Mocht het zijn dat wij niet binnen 5 werkdagen op uw reactie reageren, dan kunt ervan uit gaan dat u niet geselecteerd bent en niet wordt aangeboden.
- Indien wij u als kandidaat selecteren zullen wij altijd eerst contact opnemen alvorens u als kandidaat aan te bieden.
- Op deze aanvraag zijn de inkoopvoorwaarden van Bergler van toepassing.
- Het is onnodig te reageren indien NIET wordt voldaan aan de gestelde criteria.
terug