Bergler is voor haar eindklant op zoek naar kandidaten die voldoen aan onderstaand profiel:
Functie: Adviseur Desktop Services – JM20110706-3
Opdrachtomschrijving:
DTS adviseert en ondersteunt de organisatie in het effectief gebruiken van de beschikbare hulpmiddelen binnen de kantooromgeving en creëert en beheert “business solutions”, in directe opdracht van de organisatie, zowel persoonsgerichte als groepsgerichte applicaties, zowel stand-alone als client-server toepassingen. Daarnaast participeren de DTS medewerkers op uitnodiging in projecten.
Op dit moment zijn voor de diverse onderdelen van de bank ongeveer 250 applicaties ontwikkeld en bij DTS in beheer gegeven. Wij werken op locatie bij onze klanten in Amsterdam, Rotterdam en Utrecht.
DTS is een service gerichte afdeling met een oplossingsgerichte, low cost / no nonsense aanpak.
De applicaties worden gerealiseerd voor Access, Excel, Word en Notes/Domino met behulp van o.a.: VBA, SQL Server, Oracle, SharePoint en Business Objects, waarbij eventueel gebruik wordt gemaakt van informatie uit aanleverende systemen en datavendors zoals Reuters en Bloomberg.
Functie-eisen:
Een door DTS gemaakte oplossing kenmerkt zich door:
• korte doorlooptijd (time to market, just in time)
• flexibiliteit (beheersbaar en eenvoudige add-on)
• relatief lage kosten (moderne hulpmiddelen en geringe overhead)
• intensieve samenwerking met opdrachtgever (tijdens definitie en bouw)
• herkenbare tools
• professionele aanpak
• persoonsonafhankelijke producten
Desktop Services past Het Nieuwe Werken toe, en is als HNW pilot afdeling actief betrokken bij veranderingen op dit gebied binnen de organisatie. Medewerkers worden gestimuleerd en gefaciliteerd om deel te nemen aan deze veranderingsprocessen
Vanuit Desktop Services voert de adviseur miniprojecten uit, in een grote mate van zelfstandigheid. In grote lijnen komen daarbij de onderstaande werkzaamheden voor:
1. Intakegesprek.
In een gesprek met de potentiële opdrachtgever wordt vastgesteld wat het probleem is, wat men wil bereiken en waarom dat nodig is.
2. Intakeverslag.
In het verslag wordt bovendien vastgelegd hoe we het probleem gaan oplossen, wat we daarvoor maken, hoeveel inspanning dat kost en wanneer dat gerealiseerd kan worden. Dit verslag wordt binnen DTS besproken en getoetst op zaken als beschikbaar budget, prioriteit en inhoud alvorens het verslag aan de opdrachtgever wordt voorgelegd.
3. Realisatie opdracht.
Het creëren van de oplossing zoals eerder is voorgesteld in samenwerking met de opdrachtgever. De tools die daarbij worden gehanteerd zijn o.a.: VBA, SQL Server, Oracle, SharePoint en Business Objects.
Functie eisen
Om de rol van adviseur Desktop Services (senior) naar behoren te vervullen worden de onderstaande zaken geëist of gewenst.
- Algemeen opleidingsniveau.
• HBO / academisch nivo (vereist)
- Relevante kennis en ervaring in het bankwezen.
• meer dan 3 jaar werkzaam binnen meerdere metiers van een bank (gewenst)
- Relevante kennis en ervaring binnen het vakgebied kantoorautomatisering.
• meer dan de laatste 3 jaar actieve ervaring in het ontwikkelen m.b.v. VBA
binnen Microsoft Office producten (in hoge mate met Access, Excel,
en Word) en tevens ervaring met ODBC (vereist)
• specifiek ervaring met Microsoft Office 2010 (vereist)
• ervaring met de inrichting van een SQL Server 2008 database (vereist)
• ervaring met Reporting Services 2008 (gewenst)
• ervaring met SharePoint 2010 (gewenst)
Startdatum:
Zo spoedig mogelijk.
Verwachte duur:
3 maanden,met een optie op verlenging.
Fulltime/Parttime:
Fulltime.
Locatie:
Regio Amsterdam.